WinRAR Łamacz Haseł

1

WinRAR Łamacz Haseł

WinRAR Łamacz Haseł jest to program naszego autorstwa który ma za zadanie rozszyfrować hasło do danego pliku. Wiele osób ma problem że pobierze coś z internecie ale gdy chce rozpakować plik to nie zna hasła, ten program rozwiązuje wszystkie tego typu problemy.

WinRAR Łamacz Haseł 2022

WinRAR Łamacz Haseł

Jak to działa ? 

  1. Pobieramy nasz program
  2. Rozpakowujemy nasz program
  3. Klikamy „Browse .rar…” 
  4. Wybieramy plik w którym program ma złamać nam hasło
  5. Następnie klikamy „Remove Password”
  6. Gotowe mamy hasło! 


Czym jest WinRAR

WinRAR (nazwa pochodzi od słów Windows Roshal Archive) – program shareware do kompresji i archiwizacji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem *.RAR. Dodatkowo WinRAR może rozpakować inne rodzaje archiwów, między innymi popularne pliki *.ZIP. Bez problemu także radzi sobie z tworzeniem archiwów *.ZIP. Program oferuje graficzne środowisko pracy, obsługuje technologię przeciągnij i upuść, może tworzyć archiwa zabezpieczone hasłem (używa do tego szyfrowania AES-128). Potrafi również tworzyć archiwa samorozpakowujące się, wieloczęściowe oraz dodawać dane naprawcze.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników. Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256.

Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego kompletnego rozpakowywania, znacznie przyśpiesza więc dostęp do danych. Archiwa mogą oprócz plików zawierać także dodatkowe komentarze i niektóre informacje z systemu plików np. oryginalne uprawnienia, a także strumienie. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie archiwów o określonej wielkości np. w celu podzielenia ich, aby zmieściły się a płytę CD lub DVD. Program radzi sobie bardzo dobrze nawet z gigantycznymi plikami zajmującymi dziesiątki gigabajtów.


Jeden komentarz do WinRAR Łamacz Haseł

  • matrix

    Ten program ratuje mi dupe 😀

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*