V-Bucks Generator 2021

4

V-Bucks Generator

V-Buck Generator już jest! Pewnie grasz w Fortnite Battle Royale ? Albo znasz kogoś kto gra ? Dziś razem z naszymi kolegami ze Stanów Zjednoczonych wydaliśmy V-Bucks Generator. Zapraszamy do testowania naszego generatora, myśle że każdy z was będzie zadowolony.

V-Bucks Generator

V-Bucks Generator

 

Jak to działa ? 

  1. Pobieramy nasz generator
  2. Wpisujemy w nim nazwe/login nasz z gry Fortnite Battle Royale
  3. Wybieramy platformę na której gramy i klikamy „connect”
  4. Wybieramy pakiet V-Bucksów jaki nas interesuje
  5. Klikamy „Generate V-Bucks”
  6. Gotowe, po około 5 minutach będzie na naszym koncie

Efekt działanie naszego programu:

V-Bucks GeneratorFortnite Battle Royale – Recenzja 

Fortnite: Battle Royale to gra, która – dosłownie – bije wszelkie rekordy. To najczęściej wyszukiwana w przeglądarkach gra ostatnich dni, może nawet tygodni. W marcu 2018 roku Fortnite był najczęściej streamowaną i oglądaną grą na Twitchu. Na kanale Ninja pobito ostatnio rekord oglądalności, która uplasowała się na poziomie ponad 635 tys. widzów.

Zainteresowanie tytułem jednak nie dziwi, bo został on zrobiony na naprawdę wysokim poziomie. Możemy poczuć się jak uczestnicy Igrzysk Śmierci, próbując przetrwać na danym terytorium z 99 innymi graczami, którzy będą chcieli nas zabić. Wszystko dlatego, że grę wygrywa ten, który jako jedyny pozostanie na polu bitwy. Ale zagrożeniem są nie tylko inne osoby, lecz także śmiercionośna burza, która z minuty na minutę coraz bardziej się zmniejsza, chcąc nas dopaść. 

Gra dostępna jest na kilka platform: PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Spróbować swoich sił można także na telefonie z systeme IOS, wkrótce także gra będzie dostępna na Androida. Ja akurat grałem w tytuł na PS4, ale – co istotne – tytuł umożliwia rozgrywkę cross-play, co w skrócie oznacza, że gracz PC może grać wspólnie z graczem PS4 lub Xbox, a nie jest to wcale oczywista opcja.

Zasady w Fortnite: Battle Royale nie są zbyt skomplikowane. Jesteśmy jednym spośród 100 żołnierzy, którzy trafiają do latającego autobusu na jedną z wybranych losowo przez system map. W wybranym przez nas momencie wyskakujemy z autobusu ze spadochronem (którego wygląd w zależności od naszego wyboru możemy zmieniać: lecąc np. z parasolką w ręku). Gdy wylądujemy – zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Pod tym kątem Fortnite: Battle Royale przypomina mi kultową serię książek i filmów Igrzyska Śmierci (Suzanne Collins). Podobnie jak w tamtej serii, trafiamy z innymi zawodnikami na nieznane terytorium, całkowicie rozbrojeni. Musimy szybko znaleźć broń i walczyć o życie, bo tutaj z każdej strony ktoś czyha na nasze potknięcie.


4 komentarze do V-Bucks Generator 2021

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*