RoboCraft Najlepszy Hack

1

RoboCraft Najlepszy Hack

Po raz kolejny spełniliśmy wasze pragnienie i powstał RoboCraft Najlepszy Hack. Dzięki niemu gra będzie jeszcze lepsza  a wy będziecie mieć monet ile chcecie i wysoki level. Dlatego nie trać czasu i się przekonaj już dziś.

Jak działa ten program ? 

RoboCraft Najlepszy Hack

Działanie programu jest bardzo proste:

  1. Pobieramy Robocraft Najlepszy Hack
  2. Wpisujemy nasz login
  3. Klikamy „login” by program się zalogował
  4. Wpisujemy ilość monet (Add Money)
  5. Wybieramy jaki chcemy mieć level w grze (Change Level)
  6. Klikamy „Hack”
  7. Gotowe, wszystko pięknie działa

Nowa aktualizacja na rok 2021


Krótko o grze

RoboCraft to niecodzienne połączenie World of Tanks z Minecraftem. W produkcji studia Freejam bierzemy udział w potyczkach multiplayer, używając w tym celu własnoręcznie wykonanych pojazdów. Tytuł jest darmowy (model biznesowy free-to-play), jednak zastosowano w nim system mikropłatności.

RoboCraft to gra multiplayer oparta na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności. Tytuł powstał w niewielkim (trzon zespołu stanowi zaledwie pięć osób) brytyjskim studiu Freejam i jest to pierwszy projekt tego dewelopera. Produkcja łączy w sobie elementy różnych gatunków, korzystając z pomysłów zastosowanych w takich hitach, jak Minecraft czy World of Tanks. Zabawa polega więc nie tylko na drużynowej walce w różnych trybach multiplayer, ale także na tworzeniu rozmaitych pojazdów, którymi wyruszamy na pole bitwy. Z biegiem czasu ulepszamy je, dodając m.in. nowe gadżety, pancerze i inne elementy. Natomiast za zarobione w czasie starć pieniądze kupujemy nowe klocki lub części wykorzystywane do dalszej ewolucji maszyn wojennych. 

W grze wcielamy się w pilota własnoręcznie wykonanego pojazdu. Na dobry początek przygody dostajemy określoną ilość klocków, z których budujemy wymyślony przez siebie konstrukt. Ważnym elementem jest rodzaj posiadanych części, wpływających na właściwości naszego czołgu, okrętu itd. Dzielą się one m.in. na lekkie i pancerne, przy czym dostęp do kolejnych zdobywa się, biorąc udział w potyczkach. Naturalnie maszyny muszą być także odpowiednio uzbrojone, by mogły stawić czoła innym jednostkom. Twórcy oddali do dyspozycji m.in. takie narzędzia mordu, jak działo plazmowe i karabiny laserowe. 

Walki toczą się na różnych mapach. Deweloperzy zatroszczyli się chociażby o pustynnego i jałowego Marsa czy też większą i skutą lodem planetę GJ1214b. Na rozgrywkę wpływa panująca tam fizyka, a także podłoże, charakteryzujące się odmiennymi właściwościami. Dokładne poznanie wszystkich miejsc jest jednym z kluczy do sukcesu.


Jeden komentarz do RoboCraft Najlepszy Hack

  • Misiu99

    ktoś jeszcze w to pogrywa ?

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*