Metin2 Yang Hack 2022

1

Metin2 Yang Hack

Gracie w Metina 2 ? Na pewno! Dla tego dziś stworzyliśmy Metin2 Yang Hack. Dostaliśmy około 30 wiadomości na naszego maila by go zrobić, wiec tak uczyniliśmy.  Dzięki niemu przede wszystkim gra będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza, sami się przekonajcie. Dlatego życzymy miłej zabawy.

Jak to działa ? 

Metin2 Yang Hack

Działanie programu jest bardzo proste:

 1. Włacz Metina2
 2. Zaloguj się
 3. Wejdź do gry
 4. Wybieramy ilość SM
 5. Wybieramy ilość Yang
 6. Klikamy „Generuj”
 7. Gotowe

Działa też na serwerach prywatnych.Metin 2

Metin2 – Jak wiadomo jest to przede wszystkim legendarny trójwymiarowy MMORPG utworzony przez Koreańczyków , który podbił serca nie tylko ludności wschodniej, ale także Polaków. Dla wielu najlepsza gra na świecie, gra wszech czasów… Zapytacie dlaczego? Tego nie da się opisać słowami…

 • Niesamowity klimat
 • Wciągająca, jeżeli nie uzależniająca rozgrywka
 • Możliwość konkurencji z znajomymi w trzech różnych królestwach
 • Aby coś osiągnąć, nie trzeba było inwestować pieniędzy, tylko czas… (nie to co teraz)
 • Mnóstwo dungeonów, misji (mniej lub bardziej interesujących), eventów
 • Przede wszystkim społeczność gry, która z czasem się zmieniła o 180 stopni… Niegdyś gracze pomagali sobie nawzajem nie oczekując nic w zamian. A dzisiaj? Wszyscy szukają okazji aby kogoś oszukać, wykorzystać…

Metin2 to kolejny przedstawiciel gatunku darmowych gier MMORPG, niewymagających uiszczania comiesięcznego abonamentu. Wydana i utrzymywana przez firmę G4Box (m.in. Dragon Raja) dlatego oferuje większość standardowych pomysłów typowych dla przedstawicieli gatunku MMO, uzupełnionych kilkoma oryginalnymi rozwiązaniami, przede wszystkim dopracowanym, mocno zręcznościowym modelem walki, przypominającym trójwymiarowe gry akcji, pokroju Daemon Vector czy Forgotten Realms: Demon Stone.

Przede wszystkim program osadzono w dosyć typowych dla wschodnich gier RPG realiach fantasy, zręcznie łączących orientalny mistycyzm z fantastycznym światem przedstawionym, pełnym magii i demonów. Przez wiele lat władzę nad rozległym kontynentem sprawowali przedstawiciele wielkiego imperium. Pokojowo nastawieni mieszkańcy żyli w spokoju i harmonii, ciesząc się z opieki mądrych i sprawiedliwych władców. Niestety, czasy prosperity zakończyły się wraz z potężnym deszczem meteorytów, który zbombardował znaczną część planety. Kraina wkrótce zaroiła się od magicznych kamieni kosmicznego pochodzenia (tytułowych Metinów), które mocno skomplikowało życie tubylców. 


Jeden komentarz do Metin2 Yang Hack 2022

 • Mentos

  Zawsze zastanawiałem się skąd Ci ludzie mają tyle SM i Yang ale odpowiedź znalazłem właśnie u Was na stronie – udało mi się zasilić moje konto jak dla mnie ogromną ilością smoczych monet jak i metinowego hajsiku.

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*