KoGaMa Hack 2022

1

KoGaMa Hack

Udało nam się stworzyć KoGaMa Hack. Wielu z was pisało do nas maile byśmy stworzyli program do tej gry, dziś możemy oficjalnie potwierdzić że nam się udało. Dzięki nam będziesz mieć złota ile zechcesz.

Jak działa KoGaMa Hack ?

KoGaMa Hack

Działanie naszego programu jest bardzo proste:

  1. Pobieramy nasz program
  2. Rozpakowujemy go
  3. Otwieramy i logujemy się do gry KoGaMa
  4. Wybieramy naszą przeglądarkę internetową
  5. Wpisujemy ilość złota
  6. Klikamy „Star”
  7. Gotowe

Sprawdzaj efekty:

KoGaMa HackKoGaMa

KoGaMa jest grą MMORPG stworzoną w 2011 roku przez Michala Bendtesna, wiele osób uważa ją za kopię Robloxa. Gra opiera się głownie na tworzeniu gier i udostępniania ich społeczności, oraz graniu w gry stworzone przez społeczność. W KoGaMie mamy również możliwość stworzenia własnej postaci, a nawet kilku ponieważ za walutę w grze można dokupić nowe postaci, które również można edytować. Przy tworzeniu postaci jedyną granicą jest wyobraźnia, [Oraz czasami budżet] ponieważ można tam modelować „bloki” w postaci które za wirtualną walutę można dokupić. Po sprzedaniu postać można opublikować w markecie, a następnie inne osoby mogą kupić tą postać. Można również dokupić różne akcesoria do postaci. Od prostego dymu lecącego ci spod nóg, po królewską koronę i gwiazdki wylatujące ci dosłownie spod nóg jak dym.

Co do budowania gier jest podobnie. Można rozbudować projekty gier tak, jak nam pozwala wyobraźnia a następnie opublikować je społeczności. W KoGaMie jest również możliwość tworzenia modeli, które po opublikowaniu do marketu mogą być kupowane za wirtualną walutę Złoto. Jednak aby stworzyć dobrą postać lub dobrą grę, trzeba mieć sporo doświadczenia. W KoGaMie można również zapraszać innych graczy do „Znajomych”, a następnie razem z nimi tworzyć gry, lub w nie grać. 

Dużym, moim zdaniem największym plusem w tej grze jest to, że co tydzień, najczęściej w środę administracja gry wybiera „Highlights of the week”. Polega to na tym, że można dostać nagrodę w postaci odznaki dekorującej profil użytkownika za Najczęściej sprzedający się model w tym tygodniu, najlepiej sprzedająca się postać oraz najpopularniejsza gra tygodnia.


Jeden komentarz do KoGaMa Hack 2022

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*