Kody do Słodki Flirt 2022

7

Kody do Słodki Flirt

Stworzyliśmy najbardziej wyczekiwane Kody do Słodki Flirt. Najpopularniejsza gra roku 2020 wśród kobiet, teraz dzięki naszemu programowi będzie wam się lepiej grało.

Słodki Flirt – Kody

Kody do Słodki Flirt

Działanie programu jest mega proste:

 1. Wpisujemy nasz login z gry 
 2. Wybieramy ilość Punków Akcji
 3. Wybieramy ilośc Dolarów
 4. Klikamy „Dodaj”
 5. Gotowe

Efekt naszego programu:

Kody do Słodki FlirtCzym jest Słodki Flirt ?

Gra „Sweet Amores” tłumacząc na polski „Słodki flirt” jest grą internetową w której można zauważyć życiowe problemy nastolatków XXI wieku. W grze przede wszystkim wcielamy się w jedną z nastolatek i to od nas zależy jak toczyć będzie się gra. Dlatego mamy wpływ na dalszy przebieg zdarzeń. W grze poznajemy wiele różnych osób, postaci, a dla urozmaicenia rozrywki twórcy przygotowali nam zadania które mamy wykonywać podczas gry. Gra dzieli się na odcinki. To z kim pożegnamy odcinek zależy między innymi od lovometru z daną osobą (im wyższy pasek lovometru tym lepsze relacje) lub naszej decyzji jaką podejmiemy podczas rozmowy. „Słodki flirt jest grą online inspirowaną mangą i japońskimi dating-games. W każdym odcinku znajdują się inne przygody. Każdy odcinek ma różne zakończenia. W tej grze znajduje się również funkcja replay dzięki której można rozegrać odcinek jeszcze raz.

Oczywiście akcja gry mieści się w liceum Słodki amoris. W grze możemy znaleźć również wiele dodatkowych atrakcji takich jak decydowanie o wyglądzie. (fryzura, strój). W grze mieści się specjalny butik który umożliwia kupno ubioru. W grze otrzymujemy pieniądze oznaczone „$” oraz PA (punkty akcji) dzięki którym możemy przemieszczać się w grze. Dziennie otrzymujemy 10 punktów akcji. Oczywiście mamy możliwość grania w różnego typu gry dzięki czemu otrzymujemy dodatkowe punkty akcji. Twórcy zaimplementowali w grze system mikropłatności. Graficznie gra stoi na oczywiście dobrym poziomie jak na grę przeglądarkową. Mamy do wyboru szereg języków w tym również język polski co z pewnością jest to plus dla polskich graczy. Dzięki ukończeniu danego odcinka otrzymujemy ilustracje które możemy kolekcjonować. Jest ich naprawdę wiele. Dlatego jeśli nie znasz jeszcze tej gry, to nie trać czasu i zagraj już dziś.


 

7 komentarze do Kody do Słodki Flirt 2022

 • Patylka

  Dziękuje , znalazłam w necie ten program i go wypróbowałam i mi działa, od razu lepiej się gra <3

 • Maja

  D Z I E K I < 3

 • PiPi

  ratujecie mi życie, albo bardziej grania, teraz moge grać, cierpiałam na ciągły brak PA…

 • Julia

  A to bezpieczne jest?

 • Marysia

  PA dostałam po około 10 minutach :3

  • Olio

   Ja czekałam 15 minut , ale ważne że działa

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*