Kody do OGame 2021

1

Kody do OGame

Nie zwalniamy tępa i tym razem stworzyliśmy program który wykorzystuje ukryte Kody do OGame. Jest to pierwszy takiego typu program w całym internecie wiec zapraszamy do skorzystania z niego. Nie trać czasu i sprawdź go już dziś ,nie pożałujesz.

Jak to działa ? 

Hack do OGame

Kody do OGame działają w prosty sposób:

  1. Gdy pobierzemy nasz program wpisujemy e-mail z gry
  2. Klikamy „Zaloguj”
  3. Wybieramy w opcja co nam ma dać program
  4. Klikamy „Start Hack”
  5. Gotowe

Efekty:

Hack do OGame

Kody do OGame


Czym jest OGame ?

Niewiele gier przeglądarkowych jest w stanie pochwalić się równie bogatą historią, co wciąż niezwykle popularny OGame. Dlatego w  swoim czasie, była to jedna z najciekawszych i innowacyjnych gier, która pozwalała grać za darmo każdemu. Na polskim rynku Free to Play, to właśnie OGame – a zaraz obok niego Travian – spopularyzowały ten typ gier. Po rejestracji, gra przenosi nas głęboko w kosmos, gdzie toczyć będziemy brutalną walkę o władzę i wpływy. Kolonizowanie planet, eksploracja surowców i organizowanie wielkich kosmicznej floty – to praktycznie codzienność. Pod względem mechaniki gry, nie powinniście być specjalnie zaskoczeni: rozgrywka składa się z gromadzenia surowców. Kluczem są trzy surowce: kryształ, metal oraz cenny deuteryt. Właśnie ich stały dopływ, gwarantuje nam szerokie możliwości tworzenia coraz to nowych jednostek i ulepszenia kolejnych budynków.

Każdy wybudowany budynek należy stopniowo ulepszać, by ten stawał się coraz bardziej przydatny. Oprócz kosztów surowcowych, trzeba poświęcić budowie odpowiednią ilość rzeczywistego czasu gry – to praktycznie standard większości dostępnych gier strategicznych w przeglądarce, a więc nic nowego. Oprócz ciągłego dbania o dopływ surowców, należy także zająć się obroną planety i budowaniem floty kosmicznej. I obrona i flota, powinny być proporcjonalne do poziomu rozwoju, ale to musicie wyczuć sami. W ramach uzbrojenia planetarnego, będziemy tworzyć działa laserowe, wyrzutnie rakietowe, potężne działa jonowe czy działa Gaussa, które sieją spustoszenia w pancerzach obcych statków kosmicznych. Odblokowanie wszystkich możliwości obronnych, wymaga czasu i surowców, a jak wiadomo, nie można też zaniedbywać rozwoju floty. Statki kosmiczne, to przednie cacuszka, które stanowić będą o silne naszej kosmicznej pięści – zaczynamy od budowy małych myśliwców, by stopniowo, przechodzić do coraz cięższych i zabójczych. Pancernik, a nawet coś w rodzaju Gwiazdy Śmierci, czeka na wszystkich cierpliwych graczy.


Jeden komentarz do Kody do OGame 2021

  • Muska

    Dzięki, ale juz sie w to nie gra od lat!

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*