Kody do My Free Zoo

6

Kody do My Free Zoo

Zima już jest, a my nadal nie zwalniamy. Dziś wydajemy Kody do My Free Zoo które dają Zoodolary i Diamenty. 

Czym jest My Free Zoo ?

My Free Zoo to gra stworzona nie tylko z myślą o fanach zwierząt, ale także wciągająca ekonomiczna strategia, która przyciąga do monitora rozbudowanymi funkcjami rozgrywki. Będziecie w niej dbać nie tylko o dobre samopoczucie i potrzeby zwierząt, ale spróbujecie też zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Jak zachęcić ludzi do odwiedzenia naszego zoo? Odpowiedź jest bardzo prosta: możliwością zobaczenie egzotycznych zwierząt. My Free Zoo posiada ogromny zestaw zwierzaków, które możemy umieścić w naszym parku. Znajdziecie tu zarówno tak popularne zwierzęta, jak konie, owcy czy zające. Również też bardziej egzotyczne gatunki, jak szympansy, pawie, surykatki, bizony, lwy, jeżozwierze, krokodyle, orły, nosorożce, łosie czy pingwiny. A to i tak tylko skromny wycinek wszystkich zwierzaków, które możecie umieścić w swoim zoo, gdyż jest ich ponad 200!

Każde zwierzę posiada wybieg, na którym czuje się najlepiej, ale na szczęście twórcy gry odpowiednio je poszeregowali, dzięki czemu przy okazji dowiecie się w jakich obszarach żyją dane gatunki zwierząt. Dodatkowo, każdy zwierzak ma swoje własne cechy oraz ulubionych odwiedzających (np. seniorów, kobiety czy dzieci), trzeba więc dbać o ich dobry humor i potrzeby już w momencie gdzie znajdują się one na wybiegu. Dobre samopoczucie zwierząt przekłada się bowiem na ich atrakcyjność, a to z kolei przyciąga do parku kolejnych odwiedzających

Jednak nowe zwierzęta nie pojawią się w naszym parku za darmo. Każde z nich trzeba najpierw zakupić i w tym celu musimy prowadzić dobrze zarządzane zoo, które będzie w stanie utrzymać się ze sprzedaży biletów czy różnego rodzaju pamiątek.

Program do My Free Zoo

Kody do My Free Zoo

Instrukcja obsługi:

 1. Pobieramy program
 2. Otwieramy go
 3. Logujemy się do My Free Zoo
 4. Wybieramy przeglądarkę na której gramy
 5. Wpisujemy ilość Zoodolarów i Diamentów
 6. Klikamy „Start”
 7. Gotowe

Efekt programu:

Kody do My Free Zoo6 komentarze do Kody do My Free Zoo

 • Tutka

  lux programi

 • Lidka

  MY FREE ZOO jest sztos < 3

 • Natix

  Dziękuje, nadal czasem w to gram 😀

 • Kusiooo

  czasem jeszcze gram w My Free Zoo i z tym programem gra się dużo a to dużo przyjemniej…

 • Majka

  Ciekawa opcja, zaraz sprawdze 🙂

 • Cutko

  Apka działa elegancko, fajne to

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*