Kody do My Cafe 2022

2

Kody do My Cafe

Marzec roku 2021 to okres w którym powstały pierwsze polskie kody do My Cafe. Ekipa DlaGier.com pracowała bardzo długo by móc podzielić się tym programem z wami. 

Co możemy otrzymać dzięki kodą w grze Moja Kawiarnia ? Odpowiedź jest bardzo prosta:

  • Monety
  • Diamenty

Jak to właściwie działa ?

Hack do My Cafe

 

Działanie tego programu jest banalnie proste, wystarczy pobrać go, wybrać na jakim urządzeniu gramy, wpisać nasz login/nazwe z gry, wpisać ilość monet i diamentów które ma nam dodać program i gotowe. Prawda że proste ? Program działa na komputerach ale również na telefonach (Android/iOS). 

Efekt działania kodów do My Cafe

Kody do My Cafe

Działa w roku 2022

Pobierz go tutaj: My Cafe ? Moja opinia:

Początkowo byłam nim zachwycona – wcielamy się we właściciela uroczej kawiarni i obsługujemy klientów. Nie na czas, ale z głową. Uczymy się nowych przepisów na kawę (ba, niemal czujemy jej zapach!), rozbudowujemy obiekt o nowe maszyny i meble, a przede wszystkim słuchamy interesujących historii naszych gości. Dialogi często były interaktywne i chociaż w większości liniowe, to i tak budowało to dobre wrażenie. Wydawało się, że nasza kawiarnia tętni życiem, a odwiedzający ją goście się znają i potrzebują naszych rad.

Pracownicy, co musisz o nich wiedzieć?

Personel w grze My Cafe (Moja Kawiarnia) to postacie, które możesz zatrudnić w swojej kawiarni jako baristów lub kelnerów. Wszyscy gracze rozpoczynają swoją przygodę z grą z jedną i tą samą postacią, która zostaje z nami na zawsze, to baristka Ania. W trakcie zdobywania kolejnych poziomów możemy zatrudniać kolejnych członków personelu (pracowników) w dowolnych kombinacjach, czyli tylu kelnerów i baristów ile chcemy, ale ważne aby dobierać ich według ich umiejętności, zwłaszcza zwrócić proszę uwagę na tych, którzy obdarowują nas każdego dnia przyprawami.

Dodatkowo mamy prośbę, jeśli jesteś nam wdzięczny za opublikowanie My Cafe Kody, poleć nasz serwis innym swoim znajomym. Dzięki temu zyskujemy większy zasięg i możemy bardziej się rozwijać. Wszystko robimy z myślą o użytkownikach naszego serwisu i zależy nam na Waszej dobrej opinii.


 

2 komentarze do Kody do My Cafe 2022

  • Vuiko

    Wszystko zostało szybko dodane, dziękuje ;D

  • Kin88

    Mam wrażenie że My Cafe nie jest dosyć popularne u nas w kraju, ale warto moim zdaniem zagrać i skorzystać z tego „wspomagacza” ;p

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*