Kody do Arena Mody

2

Kody do Arena Mody

Kody do Arena Mody – Tak udało nam się je stworzyć. Już dziś możesz być najlepsza na Arenie Mody, musisz to sprawdzić i podzielić się z tym ze swoim wszystkimi koleżankami. Dlatego sprawdź je już dziś.

Instrukcja działania kodów

Kody do Arena Mody

Wystarczy tylko pobrać nasz nowy program:

 • Otwieramy go
 • Wpisujemy nasz login z gry
 • Wybieramy system na jakim gramy (komputerowe i mobilne)
 • Wybieramy ilość Diamentów, Szmaragdów, Dolarów
 • Klikamy „Dodaj”
 • Gotowe, można grać dalej

Tutaj efekt: 

Kody do Arena Mody

Działa w roku 2021Arena Mody

Arena Mody to darmowa gra przeglądarkowa od XS Software i jednocześnie następca ich starszej gry Imperium Stylu. Zasady są proste: popuścicie wodze fantazji i wcielicie się w postać młodej, ambitnej dziewczyny. Nasza przygodę zaczniecie od stworzenia swojej postaci decydując o jej szczegółowym wyglądzie wybierając m.in. wygląd oczu, nosa czy fryzury tworząc w ten sposób prawdziwą piękność. Jednak, aby zrobić karierę w Arenie Mody wygranie wirtualnego konkursu piękności i niebanalny wygląd wam nie wystarczy – będziecie musiały także pracować nad swoimi atrybutami takimi jak styl, kreatywność, hojność czy lojalność. Do ich zwiększenia potrzebne będą jednak pieniądze. Możecie je zarobić na kilka sposobów – pracując jako fryzjerka lub piosenkarka, a także wygrywając pojedynki na przysłowiowej Arenie Mody gdzie staniecie w szranki przeciwko innym, mniej lub bardziej doświadczonym modelkom. Gra jest darmowa, płatności dokonujemy jedynie za opcje premium.

Aby odnieść sukces w świecie mody musicie przede wszystkim zadbać o swój wygląd. W centrum handlowym możecie odwiedzić jeden z wielu sklepów oferujących setki strojów i akcesoriów jak suknie, torebki, kolczyki, buty, bransoletki i wiele, wiele innych. Co ważne, w sklepach oferowane są różne rodzaju kolekcje, które pozwolą wam dopasować ubiór waszej dziewczyny do swojego ulubionego stylu. Do wyboru są np. kolekcje letnie i zimowe, stroje plażowe, galowe, a także orientalne czy sportowe. Będziecie je odblokowywać awansując na coraz wyższe poziomy doświadczenia otrzymując w ten sposób nowe możliwości ubioru waszej postaci. Pojawia się ich coraz więcej, więc jedynym zmartwieniem będzie… brak miejsca w szafie.


2 komentarze do Kody do Arena Mody

 • Anastazia

  chyba znow zaczne grać w Arene Mody 😀

 • Magda

  Jedyny jaki znalazłam do Areny Mody 😀

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*