Hack do Smite 2021

2

Hack do Smite

Kwiecień już się powoli kończą, dlatego wypuszczamy dla was kolejny program naszego autorstwa przy współpracy z chłopakami ze Stanów Zjednoczonych. Hack do Smite to nowość na rynku, jest to pierwszy tego typu program. Dzięki temu programowi zwiększy się ilość waszych diamentów i nie tylko! Przekonajcie się sami jak to wszystko działa.

Smite Hack v6.0.1 – 2021

Hack do Smite

Działanie tego programu jest bardzo prosto:

  • Wybieramy ile rzeczy ma nam dodać program
  • Wpisujemy nasz login z gry
  • Klikamy „Hack”
  • Gotowe, po około 5 minutach wszystko jest na naszym koncieSmite

Jest to dynamiczna gra sieciowa łącząca elementy zręcznościówki oraz spopularyzowanego przez mod Defense of the Ancients gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Jak wiadomo gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii i toczą ze sobą bitwy na dużych mapach. Dlatego celem jest dotarcie do bazy wroga i zniszczenie znajdującego się tam centrum dowodzenia.

Smite to przede wszystkim produkcja koncentrująca się na sieciowych potyczkach pomiędzy graczami. Całość oparta jest na schemacie znanym z moda Defense of the Ancients do gry Warcraft III z trzema kluczowymi różnicami. Walki ukazane są z perspektywy trzeciej osoby, sterowanie pochodzi z typowych gier akcji/TPP, a rozgrywka jest bardziej zręcznościowa, bo oparta na tzw. „skillshotach”. W dużym skrócie oznacza to, że każdy atak czy zaklęcie musimy starannie wymierzyć, jeżeli nie chcemy spudłować. 

Gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii. Każdy z dostępnych bohaterów ma własną charakterystykę i dysponuje unikalnymi mocami. Naszym zadaniem jest dotarcie do bazy wroga i zabicie znajdującego się tam potężnego minotaura. W realizacji celu pomagają nam sterowane przez komputer jednostki sojusznicze, poruszające się po wyznaczonych liniach. Wraz z postępami w rozgrywce zdobywamy złoto i punkty doświadczenia służące do wykupywania nowego uzbrojenia oraz mocy. Tym co wyróżnia ten tytuł na tle niezliczonych klonów DotA jest system sterowania. Większość konkurencyjnych produkcji przypomina bowiem gry strategiczne i kontrolujemy w nich naszego bohatera przez wydawanie mu rozkazów kursorem myszy. Dlatego wszystkiego wargo zagrać w ten tytuł.


2 komentarze do Hack do Smite 2021

  • Marek

    ech, nikt juz w to nie gra

  • Mot

    Niestety Smite umiera śmiercią naturalną.

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*