Hack do Roblox na Robux

3

Hack do Roblox na Robux

Po małej przerwie wracamy i to z czymś o co nas od dawna prosiliście. Ekipa dlagier.com początkiem roku 2021 stworzyła Hack do Roblox na Robux! Testowaliśmy nasz program przez pare miesięcy by wy dostaliście od nas produkt najwyżej jakości, dlatego już dziś możecie mieć nieskończoność Robuxów w grze Roblox. Nie trać czasu tylko pobierz nasz Hack do Roblox na Robux!

Jak działa nasz program ? 

Hack do Roblox

Działanie Hack do Roblox na Robux jest bardzo proste:

 1. Pobieramy nasz program
 2. Wpisujemy nasz login z gry (USER ID)
 3. Klikamy „Connect”
 4. Wybieramy ilość Robuxów
 5. Klikamy „Start Hack”
 6. Gotowe

Oto efekt naszego programu:

kody do Roblox

Działa w roku 2021Czym jest Roblox ? 

Roblox to darmowa gra wieloosobowa opierająca się na rozmaitych trybach tworzonych przez społeczność. Gra została wydana w 2006 roku przez Roblox Corporation. Grać można na wielu platformach. Jak czytamy na stronie producenta w grze znajdziemy ponad 15 milionów trybów stworzonych przez innych graczy. My również mamy możliwość stworzenia i wysłania własnego. W grze istnieje waluta premium nazwana Robux dzięki niej możemy zakupić ulepszenia dla naszego awatara. Cena to mniej więcej : 5$ za 400R, oczywiście mamy możliwość zakupu większy pakietów. W przypadku gdy my stworzymy tryb i dodamy do niego zawartość premium część punktów trafi na nasze konto.

Sama mechanika gry jest inna niż zazwyczaj. Po rejestracji i potwierdzeniu maila musimy pobrać roblox launcher który jest bezpośrednio podpięty pod nasze konto. Następnie na stronie znaleźć tryb który nas interesuje i wybrać opcję „graj” przeglądarka powinna spytać nas o zgodę na wykonanie polecenia jeżeli jej na to pozwolimy uruchomi się launcher i automatycznie połączy nas z serwerem danego trybu. Gra sama w sobie nie powala grafiką ,ale jest darmowa więc nie należy się tego po niej spodziewać jednak przekłada się to na niższe wymagania sprzętowe którymi obecnie jest:

– Windows XP lub nowszy

– procesor 1,6 GHz lub szybszy

– 1GB RAM lub więcej

– karta graficzna zgodna z co najmniej DirectX 9

– 20GB wolnego miejsca na dysku no i oczywiście mysz, klawiatura i dostęp do internetu (aczkolwiek w grę można grać również na padzie lub Oculus Rift)


3 komentarze do Hack do Roblox na Robux

 • Miki

  Robuxów nigdy mało jak to mawiają … 😀

 • Anonimowy

  dziękuje, wszystko mi działa w 2021 😀 POZDRO BYCZKI

  • Marek

   Mi w lato 2021 też śmiga 😀

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*