Hack do Plemion 2022

3

Hack do Plemion

Hack do Plemion jest to programem autorstwa ekipy ze strony dlagier.com do już kultowej gry internetowej. Dzięki niemu gra będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Mimo że gra plemiona istnieje już wiele lat to dopiero w roku 2021 udało się stworzyć idealny i działający hack do tej gry.

Plemiona ? Co to za gra ?

Plemiona (Tribal Wars) – komputerowa gra strategiczna czasu rzeczywistego z akcją osadzoną w średniowieczu, przeznaczona do użytku na przeglądarkach internetowych. Została stworzona w 2003 roku przez niemieckie studio InnoGames GmbH. W 2011 roku uruchomione zostały jej wersje na systemy operacyjne iOS i Android.

W Plemionach gracz zakłada własną osadę, którą rozbudowuje poprzez wydobywanie surowców. Umożliwiają one zarówno usprawnienie lub wznoszenie budowli, a także tworzenie armii. Wojsko służy bowiem zarówno do podbijania innych osad, obrony przed atakiem ze strony innych graczy oraz do rabowania surowców. Uczestnicy mogą się łączyć w sojusze, za sprawą których zwiększają bezpieczeństwo swoich osad oraz zyskują możliwość wymiany surowców.

Plemiona po otwarciu polskiej wersji w 2006 roku zyskały sobie wielką popularność wśród polskich internautów. W szczytowym okresie popularności twórcy gry notowali nawet 180 milionów odsłon (dane za rok 2009). Fenomen Plemion, wespół z popularnością takich gier jak OGame i The West, przyczynił się do zwiększenia zainteresowania internautów grami przeglądarkowymi. Kontynuacją gry jest Tribal Wars 2.

Grę rozpoczynamy od zarządzania niewielką wioską położoną w malowniczej średniowiecznej krainie, pośród łąk i lasów. Naszym zadaniem jest zamiana jej w sprawnie działający, duży gród, a żeby to zrobić musimy wznosić kolejne budynki, które przyniosą naszej wiosce dochody i pozwolą na jej dalszy rozwój.

Najlepszy Hack do Plemion

Hack do Plemion

Jak to właściwie działa ? 

Wystarczy pobrać pogram i podać login do naszego konta w grze Plemiona. Następnie zaznaczamy co ma nam dodać program i klikamy „Działaj!” Teraz już możemy się cieszyć nowymi rzeczami na naszym koncie w grze plemiona. Życzymy miłej gry i cieszenia się z naszego programu.

Efekt działania naszego programu:

Hack do Plemion3 komentarze do Hack do Plemion 2022

  • Kornel

    Po około 5 minutach Hack zaczął mi działać.

  • MOK

    Dzięki, najlepsza opcja jak ktoś gra w plemiona jeszcze , chociaż takich ludzi mało 🙂

  • Kubi

    Rozbudowując moje imperium jesteście zniszczeniu, wszystkie surowce dotarły do mojego konta więc teraz będe waszym władcą

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*