Hack do My Little Farmies

4

Hack do My Little Farmies

Udało nam się, powstał właśnie dnia dzisiejszego Hack do My Little Farmies. Dzięki niemu gra będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza, wypróbuj go już dzisiaj.

Jak on właściwie działa ?

Hack do My Little Farmies

Instrukcja działania naszego programu:

  • Pobieramy program
  • Otwieramy go
  • Wpisujemy e-mail użyty w grze My Little Farmies
  • Wybieramy przeglądarkę internetową na której gramy
  • Wybieramy co nam ma dodać program
  • Klikamy „Start”
  • Gotowe

Efekt działania naszego programu: 

Hack do My Little Farmies

Działa w roku 2020Czym jest My Little Farmies ?

W tej darmowej grze na przeglądarkę przeniesiesz się do średniowiecznych czasów gdy życie było prostsze i przyjemniejsze. Jako początkujący farmer spróbujesz zamienić twoje ziemie w krainę miodem i mlekiem płynącą. Gdzie jedynym widokiem rozpościerającym się po horyzont są obsiane pola, zielone sady, leniwie obracające się ramiona wiatraka i zadowoleni pracownicy w pocie czoła pracujący nad stworzeniem wymarzonego folwarku.

My Little Farmies, to znakomicie zaprojektowana gra będąca czołowym przedstawicielem farmerskich produkcji. Jako młody rolnik otrzymujecie do zagospodarowania skromną łąkę, którą spróbujecie zamienić w wielkie gospodarstwo. Będziecie siać plony, robić miejsce pod nowe łąki i uprawy, zbierać owoce z sadu, a także stawiać zagrody. Które wypełnicie, świniami, owcami, kurami czy królikami.

Na waszym gospodarstwie trzeba też zadbać o postawienie budynków gospodarczych do wytworzenia farmerskich produktów, które potem sprzedacie na targu. Na początek zajmiecie się wypiekaniem chleba czy wyciskaniem soku z uprawianych śliwek. Wraz z rosnącym bogactwem i doświadczeniem otrzymacie też dostęp do kolejnych, coraz bardziej wymagających roślin i zwierząt. Tego typu uprawy i hodowle z jednej z strony wymagają dodatkowej uwagi, ale przynoszą też lepsze zyski.

W sumie w My Little Farmies znajdziecie kilkadziesiąt budynków gospodarczych, dziesiątki rodzajów upraw i zwierząt hodowlanych, a także produktów, które wytworzycie na swojej farmie. Dzięki temu w grze cały czas jest coś do zrobienia i ciągle mamy motywację do gry, gdyż na horyzoncie zawsze czai się lepszy sposób na zwiększenie efektywności naszego gospodarstwa.


4 komentarze do Hack do My Little Farmies

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*