Hack do DarkOrbit 2022

5

Hack do DarkOrbit

Koniec odpoczynku, tym razem mamy dla was długo wyczekiwany Hack do DarkOrbit. O ten program nas pytało bardzo dużo ludzi w przeciągu ostatnich 2 lat, dziś spełniamy wasze oczekiwania i dajemy wam najlepszy program hakujący do gry DarkOrbit. Zadowoleni ? Bo my na pewno, miłego testowania. Dlatego Ekipa DlaGier.com życzy miłego grania.

Jedyny Hack do DarkOrbit

Jest to jedyny przez nas znany hack do tej gry, wiec warto go posiadać by grało się dużo lepiej.

Hack do DarkOrbit

 

Program działa w bardzo prosty sposób:

 • Wpisujemy nasze ID
 • Wybieramy ilość Uridium
 • Klikamy „Generate”
 • Gotowe, Uridium jest na naszym koncie

Hack do DarkOrbit jest dla każdego

Efekt:

Kody do DarkOrbit

Dodaliśmy na testach tylko 1000 uridium, oczywiście można od razu więcej.Czym jest właściwie DarkOrbit ?

Gra powstała jeszcze w 2006 roku i jest ona dziełem niemieckiej firmy Bigpoint. Wcielamy się w tu w rolę pilota statku kosmicznego i walczymy dla jednej z trzech stron konfliktu. Earth Industries Corporations, Mars Mining Operations oraz Venus Resources Unlimited. Mimo tak złożonych nazw, nie uświadczymy tu rozbudowanej historii poza skrótowo opisanymi motywami oraz retoryką owych korporacji. Naszym zadaniem jest jak najlepsze przysłużenie się swoim pracodawcom poprzez zbieranie surowców, walkę z obcymi bądź przeciwnymi graczami.

Graficznie Dark Orbit przedstawia się całkiem nieźle. Widok izometryczny oraz niedawno polepszony klient 3D dają proste, choć przyjazne dla oka wrażenie. Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to każda frakcja ma swój charakterystyczny ambient, który niestety po pewnym czasie staje się zbyt monotonny i kończy się to zastąpieniem go własną muzyką.

Tytuł określa siebie jako action shooter, jednak bardzo szybko gracz zorientuje się, że jest to typowe farmerskie MMO. Faktycznie, jest strzelanie się z przeciwnikami, jednak poza nacelowaniem na swój cel i niewielkimi manewrami. Nie dostrzeżemy tu zbyt wiele akcji. Sprawa wygląda jeszcze prościej z minerałami i skrzynkami, które zwyczajnie czekają aż do nich podlecimy i jednym kliknięciem przejmiemy. Teoretycznie nie jest to tak zła rzecz dla gry polegającej na farmieniu. Jednak szybko uświadamiamy sobie, jak długo trzeba będzie wykonywać dokładnie tę samą czynność, aby cokolwiek osiągnąć.


 

5 komentarze do Hack do DarkOrbit 2022

 • Tyui_

  2022 a ja ściągam bota do Darkorbit 😀

 • Gracz

  aż dziwne że to działa

 • Picek

  w gimbazie to sie grało 10 lat temu 😀

 • Darkowski

  Fajny jest ten Hack do DarkOrbit, wiecej programów do tej gry tworzcie 🙂

 • PIXEL

  TA GRA JUZ DAWNO UMARŁA XD

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*