Hack do Aion – Najlepszy

2

Hack do Aion

Ostatnio coraz częściej zaczynamy współpracować z ekipami z innych krajów. Dziś stworzyliśmy z chłopakami z Stanów Zjednoczonych Hack do Aion. Sam w sobie program pozwoli nam dodać do gry prawie wszystko co jest możliwe. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszego nowego programu do gry Aion.

Działanie Hack do Aion:

Hack do Aion

Obsługa programu jest banalnie prosta, wystarczy że podamy swój USER ID i wybierzemy co ma nam dodać program i wybieramy „Generate” 

Po około 10 minutach wszystko będzie na naszym koncie w Aion. (Działa w roku 2021)Aion – Krótka Recenzja Gry

Gry MMO są niezwykle ważnym segmentem rynku pecetowego. To jeden z nielicznych przypadków, w których można mówić o naprawdę dużych zyskach i udanych próbach radzenia sobie z piractwem. Oczywiście istnieją nielegalne serwery prawie każdej gry, ale wciąż wielu graczy decyduje się płacić abonament. Żeby bawić się w komfortowych warunkach. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się parę dużych tytułów z tego gatunku. Które miały przyciągnąć ogromną liczbę osób i zagrozić pozycji lidera, czyli World of Warcraft. Na razie nie udało się to nikomu – nawet tak duże marki jak The Lord of the Rings. Po drugiej stronie globu, w Azji, czyli prawdziwym królestwie MMORPG, powstał Aion. Tytuł dzieła firmy NCsoft to imię boga, stwórcy tego uniwersum. Czy w samej grze można znaleźć pierwiastki boskości i geniuszu?

Świat Aiona został rozdarty na trzy główne strefy, zamieszkałe przez odrębne rasy, mające jednak w pewnym sensie wspólne korzenie. Gracze mogą wcielać się w przedstawicieli dwu z nich, czyli w Asmodian i Elyosów, skłóconych ze sobą nawzajem i walczących dodatkowo z bezwzględnie złymi Balaurami (kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję). Ci ostatni zamieszkują przestrzeń zawieszoną pomiędzy dwoma kontynentami, znaną jako Abyss. Poszatkowana w potężnym wybuchu „otchłań” składa się z pomniejszych wysepek i twierdz, znajdujących się pod silnym wpływem Aetheru, czyli magicznego surowca, pozwalającego między innymi na unoszenie się w powietrzu.  

Dowód że nasz program jest 100 % bezpieczny i nie zawiera wirusów 


2 komentarze do Hack do Aion – Najlepszy

  • Miki

    Kiedyś to się grało :DDDD

  • Kamilek

    Jak dla mnie ta gra już umarła.

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*