Goodgame Gangster Hack

2

 Hack do Goodgame Gangster

Dziś stworzyliśmy Goodgame Gangster Hack to najnowszy program naszego autorstwa do już kultowej w wielu środowiskach gry. Jest on godny uwagi, dlatego przetestuj go.

Jak on działa ? 

Goodgame Gangster Hack

Bez wątpienia działanie naszego programu jest bardzo proste, instrukcja poniżej:

 • Pobieramy program
 • Otwieramy go
 • Wpisujemy nasz login z gry i klikamy „Connect”
 • Wybieramy co ma nam dodać nasz hack
 • Klimay „Start”
 • Gotowe

W rezultacie teraz możemy się cieszyć z działania naszego programu, życzymy miłego grania.

Tutaj macie fajne efekty:

Goodgame Gangster HackOpis Goodgame Gangster

W Goodgame Gangster przeniesiecie się do świata prosto z Ojca chrzestnego. Jako początkujący gangster, który chce wyrobić swoje imię w mafijnej organizacji. Będziecie wykonywać różnego zlecenia pnąc się coraz wyżej w gangsterskiej strukturze. Stając się postrachem miejscowej policji. Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia będzie wykonywać coraz trudniejsze misje, zdobywać coraz lepszy ekwipunek oraz założycie swoją własną mafijną rodzinę. A wszystko w ładnej grafice i w polskiej wersji językowej.

W Goodgame Gangster zabawę zaczniecie od stworzenia swojej postaci decydując o jej wyglądzie i klasie postaci. Do wyboru macie trzy specjalizacje: zabijakę, taktyka oraz łotra. Każda z nich ma inne silne i słabe strony, np. zabijaka skupia się na obronie, a taktyk zadaje potężne obrażenia, ale ma niską odporność na ciosy. Wasz gangster posiada też szereg statystyk. Możecie dowolnie rozwijać na kolejnych poziomach doświadczenia, dzięki czemu każda postać na serwerze jest inna.

Waszego gangstera wyróżnia też ekwipunek, który kupujecie i zdobywacie w trakcie rozgrywki. Do wyboru macie wiele typów broni, od pistoletów, przez strzelny, aż po dynamit. Także wiele innych przydatnych przedmiotów, którymi zwiększycie siłę swojej postaci, np. specjalna amunicja czy celowniki do broni. Twórcy gry podzielili przedmioty na kilka różnych kategorii. Od zwykłego ekwipunku po legendarne wyposażanie, które zdobędą najbardziej zapaleni gracze. W trakcie zabawy odblokujecie też dodatkowe zdolności dla swojego gangstera, dzięki którym będzie on jeszcze groźniejszy w walce.

Dlatego warto skorzystać z naszego Goodgame Gangster Hack. Jest on godny uwagi ze względu na niewątpliwe usprawnienie naszej rozgrywki . Prawdopodobnie będzie to pierwszy program tego typu u was. W rezultacie gra będzie dużo bardziej wygodniejsza. Nie trać czasu ponieważ on jest ceny, pobieraj nasz program ze względu na lepszą zabawę.


2 komentarze do Goodgame Gangster Hack

 • Pakaj

  wszystko zostało dodane, ale czekałem z 40 minut…

 • Zbiju

  Dobrze że wpadłem, bo od dawna gram w Goodgame Ganster wiec przyda mi się ten program 🙂

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*