Candy Crush Saga Hack

5

Candy Crush Saga Hack

Dzisiaj coś dla graczy mobilnych, stworzyliśmy Candy Crush Saga Hack. Chyba nie musimy nikomu przedstawiać tej klasycznej gry głównie na urządzenia przenośne. Jeśli jej nie znasz to na dole naszej strony umieściliśmy opis tej gry. Zapraszamy do korzystania z naszego programu.

Jak działa ?

Hack do Candy Crush Saga

 1. Odpalamy program
 2. Podłączamy telefon/tablet do komputera (możemy też pobrać na telefon hacka)
 3. Wybieramy co ma nam dodać program
 4. Klikamy „doładuj”
 5. GotoweCzym jest Candy Crush Saga ? 

Znana firma jaką jest Firma King wydała w 2012 roku Candy Crush Saga. Ku zaskoczeniu wszystkich nawet samych twórców gry , ich dzieło zostało bardzo docenione przez miłośników gier na telefon. Ponieważ została pobrana ponad 500 milionów razy. Po takich sukcesie i po zmianie kierownika gra nie przestała się cieszyć tak dużym zainteresowaniem jak wcześniej więc studio postanowiło kontynuować serie. Wydali nową odsłonę gry tylko pod inną nazwą. Każdy wie, że gry tego typu oraz ich rozgrywka nie należy do trudnych wręcz przeciwnie gra jest dość prosta. Prostota można powiedzieć jest jej sukcesem, ponieważ gracz nie męczy się grając w nią tylko z przyjemnością pokonuje poziomy i podąża za niby fabułą gry.

Gra polega głównie na usuwaniu cukierków, które leżą trzy w jednej linii. Jeżeli cukierki miały takie położenie automatycznie usuwały się z planszy co dawało nam określą liczbę punktów. Dla wyjątkowo spostrzegawczych graczy, którzy zauważyli więcej cukierków niż trzy gra daje dodatkowe bonusy a co idzie za tym dodatkowe punkty. Liczba punktów odpowiednia pozwalała nam kontynuować zabawę na nowych poziomach. Zasady tej gry są wyjątkowo proste wystarczy łączyć trzy lub więcej cukierków a głównym i jedynym zarazem zadaniem. Jest otrzymanie odpowiedniej ilości punktów i wyeliminowanie galaretek we wskazanych polach. W każdej nowej grze to zadanie jest troszkę trudniejsze ale po wprawie staje się to jeszcze przyjemniejsze. Poza tym w zależności czy przejdziemy dany poziom czy nie i tak wracam do gry chociażby podczas czekania na autobus,tramwaj. W skrócie jest to hit gier mobilnych.


5 komentarze do Candy Crush Saga Hack

 • Martyna

  dopiero po 5 latach się o tym dowiedziałam, jestem w szoku ;o

 • Markowski

  Mojemu synowi się przyda taki hack do Candy Crush Saga

 • Milena

  testowałam na androidzie

 • Mikaszka

  Ta gra to był HIT!

 • Jaca

  byle sie nie stalo popularniejsze bo mnie dogonia xDD

Dodaj komentarz

Komentarz
Nick*
Mail*
Strona*