Pou Hack Najlepszy

3

Pou Hack

Pou Hack jest to program naszego autorstwa do kultowej gry na urządzenia mobilne. Dzięki niemu dostaniemy 999999 monet a to podobno marzenie każdego gracza tej gry. Chyba każdy z nas grał kiedykolwiek w Pou, a przede wszystkim dzięki temu programowi można jeszcze bardziej cieszyć się graniem w ten tytuł. Pamiętam sam bardzo dobrze jak pierwszy raz zacząłem grać w Pou. Bardzo się wtedy uzależniłem od tej gry, dla tego powstał ten program.

Pou – Czyli kultowa gra mobilna

Pou to przede wszystkim gra mobilna, która bez wątpienia przypadnie do gustu wielbicielom japońskiej zabawki tamagotchi z drugiej połowy lat 90. Zadaniem graczy jest zaopiekowanie się postacią przypominającą bulwę (z filmu Toy Story) imieniem Pou. Do naszych obowiązków należy karmienie i kąpanie go oraz bawienie się z nim. Na początku rozgrywki nasz podopieczny jest mały, ale z biegiem czasu urośnie, a my w zamian awansujemy na kolejny poziom gry przez co zdobędziemy m.in. nowe stroje.

Czy potrafisz zaopiekować się swoim pupilem? Karm, kąp go, graj i baw się z nim. Oglądaj jak rośnie i zdobywa kolejne poziomy dzięki , którym odblokuje nowe tapety i stroje. Jak TY zadbasz o swojego POU ?

Pou zyskuje coraz większa liczbę fanów z roku na rok co nie może dziwić bo gra jest bardzo wciągająca. Pou to nasz przyjaciel w wirtualnym świecie gry. Dlatego każda czynność jaką nam przyjdzie spędzić przy opiece nad naszym Pou wymaga wiele czasu i monet do opieki nad naszym podopiecznym.

Pou Hack – Jak to działa

Pou Hack

Chcesz mieć w Pou 999999 monet ?

Instrukcja jak to działa:

 1. Musimy najpierw pobrać nasz program
 2. Pobieramy klikając przycisk „Pobierz Teraz”
 3. Wypakowujemy plik który zawiera hacka / program
 4. Otwieramy plik o nazwie Pou_Hack.exe
 5. Podłączamy telefon lub tablet do komputera (Zależy na czym gramy)
 6. Wybieramy system naszego urządzenia (Android lub iOS)
 7. Naciskamy przycisk  „SAVE”
 8. Gotowe, program dodał nam 999999 monet

Dowód działania naszego programu do gry Pou:

Pou Hack

Ekipa strony dlagier.com życzy miłej gry w Pou


LUB


3 comments to Pou Hack Najlepszy

 • Ala

  dobrze że tutaj trafiłam, bo przyda mi się ten hack do pou

  Reply
 • Marek

  Gram już 5 lat w POU , na pewno mi się przyda 😀

  Reply
 • Poim

  Dzięki, dobry hack do POU 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*