Hack do Let’s Fish

3

Hack do Let’s Fish

Wracamy po 3 miesięcznej przerwie wakacyjnej z nowymi programami dziś mamy dla was Hack do Let’s Fish. Wielu z was prosiło nas byśmy stworzyli hack do tej nadal popularnej gry. Nasz program został stworzony przy współpracy z naszymi przyjaciółmi z Wielkiej Brytanii. 

Jedyny słuszny Hack do Let’s Fish

Hack do Let's Fish

Program działa w bardzo prosty sposób:

 1. Odpalamy gre lub podłączamy telefon/tablet do komputera.
 2. Wybieramy co ma nam dodać program.
 3. Klikamy „Hack”.
 4. Gotowe.
 5. Możemy cieszyć się nowymi rzeczami w Let’s Fish.


LUB


Szybka Recenzja

Moja przygoda z grą Let’s Fish zaczęła się w sposób którym szukałem gier wędkarskich. Ponieważ bardzo lubię wędkować. Po pobraniu trzech gier wędkarskich na smartphone stwierdziłem że, tylko Let’s Fish oddaje w pewnym stopniu klimaty wędkowania. Jedyną denerwującą rzeczą były ukazywane reklamy podczas grania, podejrzewam że w wersji internetowej reklam tych by nie było. Zalety gry są na przykład mało miejsca zajmuje aplikacja, dla osób które mają mało miejsca w telefonie jest to dobra opcja do zabicia czasu. Po założeniu konta, przywitał mnie mały krótki samouczek który pokazywał co z czym się je w tej grze. Nie przepadam zbytnio za grami w których występują mikro transakcje, lecz ta gra mimo tego mnie do siebie przyciągnęła.Uważam że gra jest godna polecenia znajomym.Radził bym aktualizować grę, ponieważ w wersji mobilnej występują czasami małe błędy z grą.

W Let’s Fish występują punkty, jest to coś w rodzaju pieniędzy, których za pomocą ich możemy kupić przynęty czy też wędki. Do gry trzeba mieć dużo cierpliwości, ponieważ daje nam to dużo przewagę podczas wędkowania. Jedną rzeczą z których ubolewam są to mapy, niby w porządku ale wyglądają nie które dość kiepsko. Fajną opcją która występuję są turnieje. O co chodzi w tych turniejach? Chodzi o złowienie jak najcięższej ryby. Fe nomem tych turnieje jest taki że możemy grać z graczami z całego świata. Zajęcie pierwszego miejsca daje naprawdę dużą satysfakcje, a jeśli dostaniemy się chociaż do tak zwanej topki to otrzymamy nagrody czyli punkty.

3 comments to Hack do Let’s Fish

 • Dzik

  Megaaa to jest do Lets Fish

  Reply
 • Lunko

  Mi dobrze smiga)

  Reply
 • Pavlo

  o kurde cos do lets fish, testujemy

  Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*