Hack do DarkOrbit

4

Hack do DarkOrbit

Koniec odpoczynku po wakacjach, tym razem mamy dla was długo wyczekiwany Hack do DarkOrbit. O ten program nas pytało bardzo dużo ludzi w przeciągu ostatnich 2 lat, dziś spełniamy wasze oczekiwania i dajemy wam najlepszy program hakujący do gry DarkOrbit. Zadowoleni ? Bo my na pewno, miłego testowania.

Jedyny Hack do DarkOrbit

Jest to jedyny przez nas znany hack do tej gry, wiec warto go posiadać by grało się dużo lepiej.

Hack do Dark Orbit

Program działa w bardzo prosty sposób:

 • Wpisujemy nasze ID/Login
 • Wybieramy serwer na jakim gramy
 • Wybieramy ilość Uridium
 • Wybieramy ilość Creditsów
 • Klikamy „Start”
 • Gotowe, wszystko jest na naszym koncie

Hack do DarkOrbit jest dla każdego


LUB


Czym jest właściwie DarkOrbit ?

Gra powstała jeszcze w 2006 roku i jest ona dziełem niemieckiej firmy Bigpoint. Wcielamy się w tu w rolę pilota statku kosmicznego i walczymy dla jednej z trzech stron konfliktu – Earth Industries Corporations, Mars Mining Operations oraz Venus Resources Unlimited. Mimo tak złożonych nazw, nie uświadczymy tu rozbudowanej historii poza skrótowo opisanymi motywami oraz retoryką owych korporacji. Naszym zadaniem jest jak najlepsze przysłużenie się swoim pracodawcom poprzez zbieranie surowców, walkę z obcymi bądź przeciwnymi graczami.

Graficznie Dark Orbit przedstawia się całkiem nieźle. Widok izometryczny oraz niedawno polepszony klient 3D dają proste, choć przyjazne dla oka wrażenie. Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to każda frakcja ma swój charakterystyczny ambient, który niestety po pewnym czasie staje się zbyt monotonny i kończy się to zastąpieniem go własną muzyką.

Tytuł określa siebie jako action shooter, jednak bardzo szybko gracz zorientuje się, że jest to typowe farmerskie MMO. Faktycznie, jest strzelanie się z przeciwnikami, jednak poza nacelowaniem na swój cel i niewielkimi manewrami, nie dostrzeżemy tu zbyt wiele akcji. Sprawa wygląda jeszcze prościej z minerałami i skrzynkami, które zwyczajnie czekają aż do nich podlecimy i jednym kliknięciem przejmiemy. Teoretycznie nie jest to tak zła rzecz dla gry polegającej na farmieniu, jednak szybko uświadamiamy sobie, jak długo trzeba będzie wykonywać dokładnie tę samą czynność, aby cokolwiek osiągnąć.

4 comments to Hack do DarkOrbit

 • Mumi

  Megaaa hack do DarkOrbit

  Reply
 • Himonto

  Fajne 🙂

  Reply
 • bombel

  na pewno z ziomkami to sprawdzimy

  Reply
 • Ogi

  o kurde, tego szukałem od dawna i dawna , dzięki 😀

  Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*